Direkt till innehållet

Lärare Allmän kurs

Marie Ahlsten

Svenska, Religionskunskap

marie.ahlsten@regionhalland.se

 

Camilla Backe

Naturkunskap

camilla.backe@regionhalland.se

 

Elisabeth Grimberg

Naturkunskap, Matematik

elisabeth.grimberg@regionhalland.se

 

Stefan Gustafsson

Motion

stefan.gustavsson@regionhalland.se 

 

Eva Hermansson

Engelska

eva.hermansson@regionhalland.se

 

Christina Lindström

Musik, sång

christina.b.lindstrom@regionhalland.se

 

Stuart Malcolm

Språk, Litteratur, Projekt

stuart.malcolm@regionhalland.se

 

Håkan Samuelsson

Samhällskunskap, Svenska, Psykologi

hakan.samuelsson@regionhalland.se

 

Åsa Spängs

Linjeledare allmän kurs, Hälsa

asa.lundsgard-spangs@regionhalland.se

 

Per Svensson

Historia

per.a.svensson@regionhalland.se

(tjänstledig)

 

Camilla Swensson

Matematik, Religionskunskap

camilla.i.svensson@regionhalland.se

 

Andreas Wihlborg

Historia

andreas.wihlborg@regionhalland.se

Senast ändrad: