Direkt till innehållet

Lärare Folkhögskolan i Halmstad

Jeanette Sjödin

Linjeledare

Svenska, Psykologi, Litteratur

jeanette.sjodin@regionhalland.se

 

Isabel Kristiansson

Linjeledare

Språk

isabel.kristiansson@regionhalland.se

 

Erik Knutsson

Tolkansvarig

Samhällskunskap, historia, svenska

erik.knutsson@regionhalland.se

 

Camilla Backe

Naturkunskap, Matematik

camilla.backe@regionhalland.se

 

Theodora Mavroidis

Religion, SMF

theodora.mavroidis@regionhalland.se

 

Madelene Karlsson

Historia, Internationella relationer, filosofi

madelene.a.karlsson@regionhalland.se

 

Maria Berta

Kreativt skapande

Maria.Berta@regionhalland.se

 

Angelica Ahlefeldt-Laurvig

Litteratur

Angelica.Ahlefeldt-Laurvig@regionhalland.se

Senast ändrad: