Direkt till innehållet

Presskontakter

Kommunikationsdirektör

Johanna Wiechel-Steier

Telefon:  070-082 22 14

E-post: johanna.wiechel-steier@regionhalland.se

 

Kommunikationsstrateg Hälso- och sjukvård

Elisabeth Funkqvist

Telefon: 076-695 77 02

E-post: elisabeth.funkqvist@regionhalland.se

 

Kommunikationsstrateg Regional utveckling

Ingela Richardson

Telefon:  072-385 13 33

E-post: Ingela.richardson@regionhalland.se

 

Kommunikationschef Hallands sjukhus

Marianne Kondrup

Telefon:  070-337 17 80

E-post: Marianne.Kondrup@regionhalland.se

 

Kommunikationschef Närsjukvården

Anna Stålnacke

Telefon:  072-986 72 41

E-post: Anna.Stalnacke@regionhalland.se

 

Kommunikatör Hallands sjukhus

Laura Zurman

Telefon:  072-085 78 58

E-post: laura.zurman@regionhalland.se

 

Kommunikationsstrateg Psykiatrin Halland

Evelina Myrbäck

Telefon:  076-511 52 32

E-post: evelina.myrback@regionhalland.se

 

Förvaltningschef Kultur och skola

Karin Wettermark Jonsson

Telefon: 070-291 03 39

E-post: Karin.Wettermark-Jonsson@regionhalland.se

 

Kommunikationsstrateg Ambulans, diagnostik och hälsa

Lisa Falkeby

Telefon: 072-0839951

E-post: lisa.falkeby@regionhalland.se 

 

Kommunikationsstrateg

Charlotta Tarenius

E-post: charlotta.tarenius@regionhalland.se 

 

Kommunikationsstrateg Närsjukvården

Åsa Hansson

Telefon:  072-0832051

E-post: asa.k.hansson@regionhalland.se

 

Press Region Halland

E-post: press@regionhalland.se

 

Senast ändrad: